Genel Referanslarımız

Crowne Plaza

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
Crowne Plaza iş gezisi, toplantı ve kongrelere yönelik hizmet sunan uluslararası bir otel zinciridir. 52 ülkede etkinlik gösteren InterContinental Hotels Group ailesinin bir parçasıdır. Eski adı "Holiday Inn Crowne Plaza" olan zincirin ilk oteli 1983'te Maryland'de açılmıştır.

Türk Hava Yolları

Ulaşım Hizmetleri
Türkiye'nin ulusal hava yolu şirketidir. Türk Hava Yolları'nın merkezi İstanbul'dadır. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. 2015 yılında 61,2 milyon, 2018 yılında 75,2 milyon, 2019 yılında 74,2 milyon yolcu taşımıştır.

Sheraton

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
Sheraton Hotels and Resorts, Marriott International'a ait uluslararası bir otel zinciridir. 31 Aralık 2018 itibarıyla Sheraton, Kuzey Amerika, Afrika, Asya Pasifik, Orta ve Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Karayipler'de toplamda 155.617 odaya sahip 441 otel işletmektedir.

Medipol

Sağlık Hizmetleri
İstanbul Medipol Hastanesi, 1987 yılından beri kendini sağlığa adayan, Türkiye çapında hizmet ve birikimleriyle başarısını ispatlayan altın bir zincirin son halkası olarak kurulmuştur. Türkiye ve İstanbul’un birçok merkezinde 1987 yılından beri sunulan sağlık hizmeti İstanbul Medipol Hastanesi’nin 1996 yılında devreye girmesiyle birlikte daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

Acıbadem

Sağlık Hizmetleri
Acıbadem Holding veya Acıbadem Sağlık Yatırımları Holding A.Ş., İstanbul merkezli holding kuruluşu. Holdingin temelleri 1991 yılında İstanbul'da Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nin açılmasıyla atılmıştır. 1995 yılında Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi 'nin açılmasıyla zincir bir sağlık grubuna dönüşmüş, ilerleyen yıllarda çeşitli yerlerde tıp merkezleri açarak büyümesini sürdürmüştür.

Alva Donna

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
Alva Donna Exclusive Otelin kapılarını araladığınız andan itibaren lüksü farklı şekillerde yorumlayarak tasarlanan 12 farklı tipteki odalarımızın büyüleyici etkisinden çıkamayacaksınız. Odaların konforu eşliliğinde, Akdeniz’in baştan çıkartan manzarasına karşı koyamayacak, sıcak yaz gecelerinde denizden gelen huzuru bulacaksınız

Divan

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
Divan, 1956 yılında Divan İstanbul'un inşasının tamamlanması ile kurulmuştur. Koç Holding bünyesinde bulunan Divan Grubu ulusal ve uluslararası 17 otel, 3 rezidans, ikisi yurt dışında olmak üzere 23 pastane, 43 fırın, 13 restoran, 3 stadyum operasyonu ve Eataly operasyonu, 2 ziyafet birimi ile faaliyet göstermektedir.

Biblos Alaçatı

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
Ege'nin enfes doğal güzelliği ve Alaçatı’nın kültürel zenginliklerinin içinde yer alan eşsiz, cennet gibi bir dünyayı, sıra dışı tarzı ve kusursuz hizmeti keşfedin. Biblos Resort, Alaçatı, rezervasyon yaptığınız dakikadan, her birinin unutulmaz bir hatıra haline geldiği size özel hazırlanmış anlar ile hayatı deneyimleme şeklinizi yeniden tanımlıyor.

Hilton Hotels & Resorts

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
Hilton Hotels & Resorts, daha sık kullanılan ismiyle Hilton Hotels, Hilton Worldwide şirketi bünyesinde yer alan dünyaca ünlü turizm şirketi. Dünya çapında 3897 otel, 642.000 oda ve 91 ülkede faaliyet gösteren uluslararası şirkettir. Dünyada turizm sektörünün en büyük şirketi olarak bilinir.

Vogue

Yayımcılık Hizmetleri
Vogue, New York'ta bulunan moda, güzellik, kültür, yaşam gibi birçok konuyu kapsayan bir Amerikan aylık moda ve yaşam tarzı dergisidir. Vogue, ilk kez 1892'de Amerika Birleşik Devletleri'nde New York'ta yayınlandı., Yıllar sonra aylık bir yayın haline gelmeden önce haftalık bir gazete olarak başladı. İngiliz Vogue 1916'da piyasaya sürülen ilk uluslararası baskı iken, İtalyan versiyonu ''Vogue Italia'' dünyanın en iyi moda dergisi olarak adlandırıldı. Bugün itibarıyla 23 uluslararası basımı var.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Ulaşım Hizmetleri
Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul'un 2. havalimanı. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. 2017 yılında 31.385.841 yolcu, 219.656 uçak ve 50.868 ton kargo trafiğine ev sahipliği yapan Sabiha Gökçen Havalimanı, ülkenin en işlek ikinci havalimanıdır.

Koç Üniversitesi Hastanesi

Sağlık Hizmetleri
Koç Üniversitesi Hastanesi, Eylül 2014'te Koç Üniversitesi’nin eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyete geçti. İstanbul’da, Topkapı’daki Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Kampüsü’nde yer alan hastanede “güncel tıbbi yaklaşımların en yüksek kalitede ve şeffaf biçimde uygulanması” amaçlanmaktadır. Koç Üniversitesi Hastanesi, hizmet vermeye başladığından bu yana 49.600’e yakını uluslararası hasta olmak üzere, yaklaşık 51.000 kişiye yatarak, 834.000 kişiye de ayakta tedavi hizmeti vermiştir.

Ramada

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
Ramada, Wyndham Hotels and Resorts'un sahip olduğu büyük bir Amerikan çokuluslu otel zinciridir. 31 Aralık 2018 itibarıyla Ramada markası altında 63 ülkede 114.614 odalı 811 otel işletmektedir.

Otium Hotels

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
1992 yılından bu yana turizm sektöründe hizmet vermekte olan OTI Şirketler Grubu, 2006 yılında iştiraklerini OTI Holding A.Ş. çatısı altında toplamıştır.<br /> OTI Holding şirketleri, Türkiye, Rusya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Gürcistan, Tayland, Mısır, BAE, Almanya, İspanya ve Yunanistan’daki iştirakleri ve ana partnerleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Coral Travel (Rusya, Türkiye, Ukrayna, Beyaz Rusya, Polonya, Almanya, Gürcistan) , A Class (Rusya ve Türkiye), Wezyr Holidays (Polonya), ODEON Tours Yer Hizmetleri (Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan), Holiday Market Services (Türkiye), Otium Hotels (Türkiye ve Mısır) , Odeon Güvenlik ve Danışmanlık (Türkiye) markalarıyla pek çok ülkede konumlandırılmıştır.<br /> OTI Holding'in 2012 yılında hizmet verdiği misafir sayısı 1 milyon 905 bin, 2013 yılında 2 milyon 400 bin, 2014 yılında 3 milyon 100 bin, 2015 yılında ise 2,575 milyon olarak gerçekleşmiştir.

Mudo

Hazır Giyim ve
Dekorasyon
Mudo A.Ş., Türkiye'de ve çeşitli ülkelerde 125'ten fazla mağazası bulunan hazır giyim ve dekorasyon perakendeciliği sektöründe hizmet veren mağazalar zinciri ve markadır. Markanın adı kurucuları olan Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün'ün isimlerinin ilk hecelerinden esinlenilerek oluşturulmuştur.

Rixos Hotels

Otel Konaklama ve Hizmet
Sektörü
2000 yılında turizm sektöründe söz sahibi olmaya başlayan Rixos Hotels, turizm sektörünün başkenti Antalya'da Fettah Tamince tarafından kuruldu. Şirket çok hızlı bir gelişim göstererek 2000 yılındaki Labada otelinin ardından 2002'de Rixos Beldibi ve Rixos Tekirova'yı 2003'te Rixos Premium Bodrum 2 sene sonra 2005'te 2'si yurt dışında olmak üzere Rixos Belek, Rixos President Nur-Sultan (Kazakistan), Rixos Konya ve Rixos Prykarpattya (Ukrayna)'yı faaliyete soktu.2007 yılında inşaat halinde olan grubun Hırvatistan oteli Rixos Libertas Dubrovnik faaliyete sokuldu 2009 yılında ise şirket en dikkat çekici yatırımı olan Rixos Grand Ankarayı (Büyük Ankara Oteli)'ni faaliyete soktu 2009 yılında dahil olmak üzere Mısır, Kazakistan, Bahreyn, Rusya, Hırvatistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İsviçre, Gürcistan olmak üzere şirket 26'sı 5 yıldızlı 1 de 7 yıldızlı oteli faaliyete geçirmiştir. 2016 yılında World Travel Awards galasında 12 ödül alarak yeni bir rekora imza atmıştır.

Bizimle iletişime geçmek için