HAKKIMIZDA

Rüya Şirketler Grubunun temelleri 1988 yılında Simge Çelik Tencere ve Çaydanlık İmalatı ile atılmıştır. 1995 yılında faaliyet yelpazesini Muratoğlu turizmle birlikte genişletmiş, Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetlerine başlamıştır. Aynı yıl içerisinde bir diğer önemli gelişme olarak Tekstil (Çeyiz) imalatı satış mağazaları açarak büyümesini sürdürmüştür. Gelişen teknoloji, farklılaşan müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2011 yılında hizmet yelpazesine Reva Temizlik Hizmetlerini dahil etmiştir. 2015 senesinde bünyesinde bulunan şirketleri tek çatı altında toplama kararı alınmış ve Rüya Şirketler Grubu oluşturulmuştur. Rüya Grup, 2020 yılına kadar taşımacılık ve temizlik alanlarında yıllara dayanan tecrübesiyle hizmetlerine devam etmiş ve bu yılda bünyesine Temizlik, Kozmetik ve Sarf ürünleri satışını da eklemiştir. Rüya Grup olarak temiz ve hijyenik ortamların, insan mutluluğunu ve çalışma verimini arttırdığına inanmaktadır. Temizlik ihtiyacı olan kurum ve kuruluşlara temizlik malzemesi ve tecrübeli, eğitimli personellerimizle çözümler üreterek hizmet vermekteyiz.

Rüya Grup temellerinin atıldığı 1988 yılından bu yana geçen 33 senede hizmet kalitesinden hiç ödün vermedi, sürekli daha iyi olmak için kendini geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve işlerimize entegre ediyoruz. İlk yıllarımızdaki heyecanı hala hissederek hizmetlerimize yenilenen ürünlerimizle devam ediyoruz. Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz kataloğumuza bakmayı dilerseniz renkli alana tıklamanız yeterli.

Rüya Grup olarak; ”Hizmet ve hizmette kalite”  ilkesini benimsiyor ve yaptığımız her işi bu hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnun olduğu her iş bizim en büyük referansımızdır.

Neden bizi seçmelisiniz?

Vizyonumuz

Vizyonumuz kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi çeşitlendirmek ve ihtiyaçlarınıza hızlı cevaplar vermektir. Şirketimizi büyütmek istiyoruz ama kalitemizi hiç düşürmeden.

Misyonumuz

Misyonumuz, taşımacılık ve temizlik sektörünün tamamında en iyi, en konforlu hizmeti sunabilmek ve bu sektörlerin öncüsü olup seviyeyi belirlemektir. Kalitemiz, sektördeki rekabetin seviyesini belirlemeli.

Temel İlkemiz

Temel ilkemiz, bizi tercih eden müşterilerimizin işimize güvenmesi, bize inanmasını sağlamak bunun için de en iyi işi sunmaktır. En iyi iş, eğitimli personel ve en iyi ekipmanla mümkündür.

İş Ahlakımız

İş ahlakımızın temeli şeffaflığımızdır. Ürün ve hizmetlerimize güveniyor ve sizi her adımda en ince ayrıntıya kadar bilgilendiriyoruz. Çünkü kalitemize inanıyoruz.

Marka Değerimiz

Marka değerimizi müşteri memnuniyetimiz oluşturur. Bizim en büyük referansımız bizi tercih ettiği için memnun olan müşterilerimizin güvenidir.

Değişime Uyum

Değişime uyumu şirket geleneği haline getirmeye çalışıyoruz. Gelişen teknolojiyi hizmetlerimizin bir parçası haline getirmek ve işlerimizi iyileştirmek ve bunu her yenilikle tekrarlamak gerektiğine inanıyoruz.

25 yıldan fazla deneyim

Muratoğlu Turizm ve Taşımacılık şirketi ,1995 yılından itibaren okul ve personel taşımacılığı alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

0

Hizmetlerimiz

0

Ödüllerimiz

0

Çalışanlarımız

0

Müşteri memnuniyeti

İş sahalarımız

Taşımacılık Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Anti Bakteriyel Ürünler

Baskılı Ürünler

Buklet Grubu

Çöp Poşeti

Endüstriyel Sıvı Grubu

Kağıt Grubu

Kolonya

Sarf Malzeme